Gözaltı ışık dolgusuyla; yanak ve gözaltları arasındaki oluklar, çöküklükler, alt göz kapağındaki torbalanmalar başarıyla tedavi edilebilirken göz altı morluklarında da belirgin bir azalma sağlanmaktadır. ışık dolgusu verildiği alana homojen bir şekilde yayılarak etkisini gösterir. İçeriğinde protein, vitamin, aminoasit, antioksidanlar sayesinde gözaltı morluklarına da iyi gelmektedir.Uygulama ince uçlu kanüller le yapılmaktadır.

Işık dolgusunda kollajenin yapısına giren 8 aminoasid kollajen üretimi için hammadde oluştururken,3 antioksidan, vitamin ve mineraller ile cildin dış etkenlere karşı savunmasını arttırıyor. Işık dolgusunda hyaluroniC asid ile diğer vitamin, mineral ve antioksidan etken maddeler mükemmel bir uyum sağlamış. Enjeksiyonlarda içerdiği lidokainanestezik maddesi ile hasta konforu oldukça yükseK. 3 hafta aralarla yapılan 3 uygulama ile ilk uygulamadan itibaren ve sonrasında birinci etki ile gözle görülür ışıltı sağlanıyor.

Dolgunun uygulanma sonrasında hemen sonucunu görebilirsiniz, şişme ve morarma hemen hemen hiç olmamaktadır. 1 hafta sonra en iyi halini alacaktır. Dolgu 1-1,5 sene kadar kalıcı olmaktadır.